قوانین عمومی

1

در انتخاب نام کاربری خود از نام های مناسب استفاده کنید. در صورت مشاهده نام کاربری نامناسب، حساب کاربر مسدود و حذف خواهد شد.

2

در انتخاب تصویر پروفایل و توضیحات مربوط به خود(بیوگرافی)، از تصاویر و متن های مناسب استفاده کنید. در صورت مشاهده تصویر پروفایل نامناسب و یا توضیحات نامناسب، حساب کاربر در بازه زمانی مشخصی تعلیق خواهد شد. همچنین در صورت تکرار این روند، حساب کاربر بطور دائم مسدود خواهد شد.

3

در عنوان و توضیحات سفارش یا درخواست خود از واژه ها و موضوع مناسب استفاده کنید. در صورت مشاهده واژه ها و موضوع نامناسب و الفاظ رکیک، سفارش و درخواست حذف و حساب کاربر بطور موقت در بازه زمانی مشخصی تعلیق خواهد شد. همچنین در صورت تکرار این روند، حساب کاربر بطور دائم مسدود خواهد شد.

4

در صورت مشاهده توهین، بی احترامی و الفاظ نامناسب در گفتگوها و کامنت ها، پست مربوط به کاربر حذف و حساب کاربر بطور موقت در بازه زمانی مشخصی تعلیق خواهد شد. همچنین در صورت تکرار این روند، حساب کاربر بطور دائم مسدود خواهد شد.

5

در گفتگو ها از بیان موضوعات متفرقه و نامرتبط با موضوع گفتگو بپرهیزید. در صورت مشاهده علاوه بر حذف پست های مربوطه، در صورت تکرار حساب کاربر بطور موقت در بازه زمانی مشخصی تعلیق خواهد شد.

6

تبلیغ در گفتگوها و کامنت ها ممنوع میباشد.

7

اگر حساب کاربری شما تعلیق شد و مجدد با یک هویت جعلی حساب کاربری دیگری ساختید، دسترسی شما بطور کامل از سایت قطع خواهد شد.

8

در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا داشتن انتقاد و پیشنهاد میتوانید از بخش های مشخص شده با ما در ارتباط باشد.

قوانین طراحان

1

اطلاعات حساب کاربری خود را با دقت و بطور صحیح وارد کنید. در صورت استفاده از هویت جعلی، دسترسی شما به سایت مسدود خواهد شد.

2

پس از ثبت نام، در بازه زمانی مشخص شده در حساب کاربری، نسبت به کامل کردن تمامی مشخصات خود اقدام کنید تا به تمامی امکانات حساب کاربری مخصوص طراح دسترسی داشته باشید. در صورت کامل نکردن اطلاعات در بازه زمانی مشخص شده، دسترسی شما به عنوان طراح قطع خواهد شد.

3

طراح موظف است پس از پذیرفتن یک پروژه، طبق اطلاعاتی که در پلن خود قرار داده پروژه را انجام دهد. در غیر این صورت طراح جریمه خواهد شد.

4

طراح پس از پذیرفتن یک پروژه، در صورتی که برخلاف ایتم ها یا موضوع سفارش پیش رود جریمه خواهد شد.

5

در صورت آپلود فایل های غیرمرتبط با موضوع پروژه، طراح جریمه میشود و در صورت تکرار دسترسی وی به سایت مسدود خواهد شد.

6

بخش گفتگوی پروژه مخصوص پرسش و پاسخ برای پیشروی پروژه میباشد. در صورت مشاهده گفتگوی نامرتبط و ثبت شکایت توسط مشتری، پس از بررسی، طراح جریمه خواهد شد و در صورت ادامه این روند دسترسی وی قطع خواهد شد.

7

رعایت قوانین کپی رایت و اصالت تمام طراحی ها و سفارش های انجام شده، مورد بررسی قرار میگیرد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این رابطه، دسترسی طراح بطور کامل مسدود خواهد شد.

قوانین مربوط به اعتبار مالی حساب کاربری

1

در صورت خرید اعتبار، این اعتبار فقط در سایت Dyliso قابل استفاده میباشد و قابل برگشت نیست.

2

اعتبارهایی که با عنوان Gift اضافه میشوند تنها در سایت Dyliso قابل استفاده میباشند و قابل برگشت نیستند.

3

اعتبارهایی که یک کاربر، به کاربر دیگر میدهد تنها در سایت Dyliso قابل استفاده میباشد و قابل برگشت نیست.

4

در صورت پذیرفته نشدن درخواست سفارش یا کنسل شدن پروژه شما، هزینه پرداخت شده به عنوان "اعتبار قابل برگشت" به حساب کاربری شما اضافه میشود.

5

در صورت اتمام پروژه، هزینه پروژه به عنوان "اعتبار قابل برگشت" به حساب کاربری طراح اضافه میشود.

info_outline
توجه : پس از انتخاب نام کاربری، چنانچه این نام مربوط به برندها و مارکهای تجاری خاص و یا وبسایتهای ثبت شده باشد ، در صورت تماس نمایندگان رسمی این شخصیتهای حقوقی ، امتیاز استفاده از نام کاربری ،به آن شخص اعطا خواهد شد. لذا خواهشمند است در انتخاب نام کاربری، دقت فرمایید .